Home

Susivienijimas ŽALI.lt kviečia visas organizacijas ir iniciatyvas kartu atkurti buvusią „kultflux“ platformą Vilniuje, Neries pakrantėje (tarp Žaliojo ir Mindaugo tiltų – www.kultflux.lt). Kultūrines ir menines šio centro veiklas papildytume ekologinėmis dirbtuvėmis, diskusijomis, filmų peržiūromis, parodomis.

Laukiame visų idėjų, bendraminčių ir bendražygių. Net ir beprotiškiausias intencijas rašykite mums ant sienos, siųskite FB žinutėmis ar tiesiai į ekodirbtuves@gmail.com.

Atgaivinkime viešąją paupio erdvę, sukurkime visiems prieinamą eko.zoną, meno ir bendradarbiavimo centrą!

Reklama

6 thoughts on “eko.zona

  1. Arvydas Damijonaitis
    1.Okupantus rusus ir okupantus lenkus vienija politika ignoruoti tarptautinę teisę,įzuoliuti Lietuvą tarptautinių arbitražų erdvėje;2.Okupantai visuomet turi savo parankinius provokatorius,kurie okupacinius padarinius primeta Lietuvos pusei.Tomaševskiai yra tokių provokatorių pavyzdžiai;3.Dėl sostinės Vilniaus lenkiškos okupacijos,dėl akivaizdžių genocidinių nusikaltimų požymių Lietuvos pusė gali kreiptis į tarptautinį arbitražą dėl lenkiškos okupacijos padarinių .Lygiavos principas yra neadekvatus,nes lietuviai neokupavo Varšuvos,nenaikino lenkų;4.Rusija niekšiškai išnaudoja Vilniaus lenkišką okupaciją,kaip priemonę “SKALDYK IR VALDYK“,stato atomines elektrines Lietuvos pasienyje;5.Lietuva ir Lenkija galėtų vieningai pareikšti savo VETO atominiams Rusijos-Baltarusijos žaidimams; 6.Lietuviai,čečėnų pavyzdžiu ,gali tapti “teroristais“,nes ir Rusija ir Lenkija(Vilniaus krašto okupacijos padarinių įtvirtinimas,kišimasis į Lietuvos vidaus reikalus) brutaliai pažeidžia lietuvių teisę GYVENTI ;

  2. Dėl naujos Visagino AE statybos. Strateginiai sprendimai Lietuvoje dėl naujos Visagino AE statybos yra padaryti perimant jau pastatytos Ignalinos AE infrastruktūrą.Tai vienintelė lengvinanti Lietuvos pozicijos aplinkybė tarptautinės teisės kontekste,nes visiškai neaišku,kodėl Lietuva nederino naujos Visagino AE statybos projektų,saugumo garantijų su kaimyninėmis valstybėmis? Garsiai čirškėdama apie naujos Visagino AE statybą ( pirmoji – Rusijos kunigaikštė Šatrija) ,ignoruodama elementarų “tarptautinį mandagumą“, Lietuva prisišaukė agresyvių valstybių paranojinę reakcija – serijinę AE statybą Lietuvos pasienyje,sostinės Vilniaus prieigose. Šioms “demokratinio totalitarizmo“ valstybėms,kur žmogaus gyvybė yra nykstamai mažas dydis,Lietuva “atrišo rankas“.Kas atsakingas dėl tokios netoliaregiškos Lietuvos pozicijos naujų AE statybų kontekste? Akivaizdus Lietuvos Prezidentūros neveiksnumas.
    Protestuojant prieš naujų AE statybą,negalima išskirti Visagino AE statybą,būtina tuo pačiu metu reikalauti visų trijų AE statybų stabdymą,kol nepasiekta kritinė riba. Užsienio politikos klaidos AE kontekste yra neatleistinos. Prezidentė tampa branduolinio siaubo “prezidente“,nes Lietuvos dangų saugantys EU naikintuvai neapsaugos nuo branduolinių objektų teroro aktų žemėje. Ukrainoje,Pripetės teritorijoje,po Černobilio AE avarijos žmogus negalės gyventi apie 500 metų,nes toks yra radioaktyvių dulkių ,užklojusių Pripetės teritoriją,radioaktyvumo periodas.Viena dulkelė nužudo žmogų vidutiniškai per vienerius metus.Pripetė didesnė už mažytę Lietuvą.
    Arvydas Damijonaitis,buvęs Lietuvos Žaliosios partijos Vilniaus skyriaus pirmininkas

  3. I do trust all of the ideas you’ve presented in your post. They’re very convincing and can certainly work. Nonetheless, the posts are very short for beginners. May just you please lengthen them a bit from next time? Thanks for the post. ebakbbgfdeed

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s