Home
Kovo 20, „Žemės“ dieną, šį sekmadienį, konferencijų centre „Karolina“, Vilniuje įvyks žaliųjų partijos steigiamasis suvažiavimas (http://www.facebook.com/event.php?eid=194945073869533).
Visus kviečiame dalyvauti, registruotis, o norinčius tapti steigėjais (ir balsuoti) – atvykti ryte iki 9.30 ir užpildyti paprastą anketą (reikėtų turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentėlį).
Žaliųjų partijos steigėjų demokratinė koalicija kviečia balsuoti už alternatyvius, daug demokratiškesnius
nei „oficialius“, įstatus, pateiksiamus balsavimui:
Štai glaustas jų aprašymas:
„Demokratinė LŽSP steigėjų koalicija, reaguodama į iniciatyvinės grupės vadovybės kategorišką bei neargumentuotą atsisakymą keisti įstatus, pristato alternatyvią, demokratišką ir demokratiškai paruoštą LŽSP įstatų versiją. Šioje versijoje esantys pakeitimai buvo pristatyti LŽSP Google groups’e pirmadienį ir jų klausimu buvo organizuota Doodle apklausa. Gerbiant apklausoje dalyvavusių dalyvių nuomonę, buvo igyvendinti tik tie pakeitimai, kuriems pritarė ne mažiau kaip 90% apklausos dalyvių (http://doodle.com/gdgpgp4ba5twunifznqsubbc/admin#close), t.y.
a) LŽSP renkamų organų kadencija bei minimalus suvažiavimų dažnis sutrumpintas nuo 4 iki 2 metų (atspindint praktiką visose pagrindinėse Lietuvos partijose).
b) Atsiradus viešųjų-privačiųjų interesų konfliktui, bus reikalaujama nusišalinti nuo politinės veiklos ir sprendimų, kurie galėtų vesti link šių interesų sumaišymo.
c) Inicijuoti suvažiavimą ar pateikti siūlymus jo darbotvarkei nereikės pusės visų narių parašų – užteks 20%. Taip pat >10% visų narių galės inicijuoti klausimų svarstymą taryboje ir valdyboje.
d) Bus užtikrintas lygiavertis skyriaus narių delegavimas į suvažiavimus bei panaikintas tarybos ir valdybos narių automatinis delegavimas.
e) Pirmininko, programos ir įstatų keitimui nebereikės 2/3 suvažiavimo dalyvių balsų – pakaks paprastos daugumos.
f) Narystės panaikinimui ar sustabdymui neužteks paprastos daugumos – reikės 2/3 skyriaus, valdybos ar galiausiai tarybos balsų
Jeigu turite papildomų pasiūlymų ar komentarų įstatų klausimu, rašykite juos kuo greičiau – esant sutarimui ir likus pakankamai laiko sieksime juos įgyvendinti.
Tikimės kuo didesnės LŽSP steigėjų paramos šiems įstatams, kurie užtikrins bent minimalios demokratijos ir vadovų atskaitomybės buvimą partijoje. Tai itin svarbu siekiant, kad partija būtų gyvybinga, jautri naujoms idėjoms ir konstruktyviai kritikai organizacija.
Taip pat kviečiame balsuoti už mūsų kandidatus į pirmininkus, valdybą ir tarybą:
Liną Kranauską,
Arnoldą Žiūką,
Virginiją Vingrienę,
Jurgitą Raškevičiūtę,
Roman Polovčenko,
Violetą Četyrkovskają,
Akvilę Rėklaitytę,
Gediminą Lukšį,
Giedrę Razgutę,
Mildą Lukoševičiūtę,
Kariną Klinkevičiūtę,
Kęstutį Ožalą,
Ramintą Lygutienę,
Vadimą Vileitą,
Indrę Vileitę,
Svajūną Plungę,
Danutę Vilbrantaitę,
Richardą Dilių,
Remigijų Latvaitį
ir kitus.
Šis sąrašas visiems atviras, palaikysime visus partijos aktyvistus, sutinkančius su neatidėliotinu poreikiu kuo demokratiškesniems įstatams, įgalinantiems visus narius, skatinantiems jų lygiavertiškumą, palankumą naujoms idėjoms ir socialiai teisingesniems pokyčiams. Netrukus, sulaukę patvirtinimo, papildysime jį naujais nariais.
Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s