Home

Žaliųjų partijai reikia jūsų realių parašų, ne vien „like‘ų“ (nors ačiū ir už juos). Išmušė valanda, kai būtina laiku įsisteigti, kad galėtume dalyvauti rinkimuose ir kitais būdais kovoti už Lietuvos gamtosaugą, švarią energetiką ir transportą, Baltijos jūrą ir kitas nykstančias ekosistemas, demokratijos ir žmogaus teisių padėties, socialinės politikos gerinimą, ekonomines alternatyvas bei ne vien aplinkos, bet ir žmogaus gerovę jose.

Ne kiekviena/s turi jėgų susitikti, ir nors mums – svarbus kiekviena/s, tačiau ir patys neturime jėgų ir laiko atlaikyti tūkstantį susitikimų. Todėl nuleistomis ekoholikų galvomis prašome:

Atsispausdink 2 lapus (ant perdirbto popieriaus;), jei gali) ir atsiųsk vieno iš nurodytų ekoordinatorių adresu. Arba pati/pats tapk ekoordinatoriumi, ir tavo surinkti parašai teįgalioja tave – balsuoti steigiamajame susirinkime už įstatus, programą, pavadinimą, atstovus ir t.t.

Netrukus paskelbsime ir ne/viešų vietų, kurios pasirašyti galima gyvai, sąrašą, kurį pildysime geometrinės progresijos būdais. Jei ir tu gali tapti tokia vieta, net jei tai tik tavo vienatinis kambarys, kuriame gali prikišamai pasikabinti mūsų blankus, susimildama/s pranešk.

Žinoma, mums taip pat tebėra svarbu, kad išsakytum nuomonę ar tiesiogiai redaguotum toliau kuriamas principines žaliųjų partijos nuostatas, vėliau – programą, dalyvautum diskusijose per google-groupsą ar gyvai, teminėse Dirbtuvėse, siūlytum įgyvendinimo ar sklaidos idėjas bei prisidėtum prie mūsų – kuo gali.

LinK

Reklama

One thought on “Neparduokim „Lietuvos pašto“ – paremkime jį pašto ženklu

  1. Sveiki, aš galiu tapti “tokia vieta“, kur galima pasirašyti gyvai. Gyvenu Vilniuje, Žirmūnų pačiam viduryje. Vasarą dažnai būnu Giedraičiuose (Molėtų raj.).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s